Семейный сайт для детей и родителей My-Baby.info

02.11.2010 - МамаТато. Сайт для батьків, усе для дітей

Разместил: ГостьКатегория: Детские са…
Посетили: 16Дата: 02.11.2010

Сайт для батьків, усе для дітей

Описание : На сайті багато корисного для батьків: вагітність та пологи, грудне вигодовування, виховання та навчання дітей. На порталі є форум, де можна обмінюватися досвідом, відповіді на поширені запитання, також ви можете поставити запитання з приводу батьківства спеціалісту. На додаток - статті про стосунки в сім'ї, про особливості українського сімейного законодавства і багато іншого.www.mama-tato.com.ua

МамаТато

 

Сайт для батьків, усе для дітей - це великий портал про дітей українською мовою. Портал МамаТато постійно проводить конкурси. Автори найцікавіших і оригінальних робіт нагороджують чудовими подарунками.

Яке ім’я підійде Вашій дитині? Постійно поповнюється розділ «Як назвати дитину» новими матеріалами. Значенням імен приділяли багато уваги. Сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи, як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичайні імена чи звичні, довгі імена, короткі імена, імена українського чи зарубіжного походження, рідкісні імена чи популярні.

Багато статей на тему: календар вагітності, вагiтнiсть, як назвати дитину, грудне вигодовування, здоров'я матері і дитини, виховання.

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одногу проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Статті та книги нашого порталу з виховання допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

 

Сайт для батьків, усе для дітей

 


Опубликовано на сайте: http://www.my-baby.info
Прямая ссылка: http://www.my-baby.info/links/view/12.html